INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Tag

Kraj: Kanada

Kanada

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Archiwalne

    Wino i opera w Nowym Jorku
    30 września – 9 października 2018

    Toronto – Niagara – Nowy Jork

    Nowy Jork, artystyczna stolica świata, w której działają najważniejsi malarze, muzycy, literaci i kreatorzy mody. Poznaj z nami to niesamowite miasto. Posłuchaj największych śpiewaków w Metropolitan Opera. Poczuj atmosferę Manhattanu i Brooklynu, przespaceruj się po Broadwayu.

Wyjazdy winiarskie Kanada

Z czym kojarzy Ci się Kanada? Syrop klonowy, Żandarmeria Królewska w charakterystycznych wysokich czapkach, śnieg i mróz? Pora do Twoich skojarzeń dodać jeszcze jedno – wina! Ten daleki kraj produkuje wspaniałe wina, dzięki sprzyjającemu mikroklimatowi nad jeziorem Ontario oraz lokalnej metodzie produkcji. Nic dziwnego, że trunki z Kanady stają się coraz bardziej popularne na całym świecie.

Wybierz się z nami w niesamowitą podróż, pełną pięknych widoków, niespotykanych w innych częściach świata zabytków i wyjątkowej gościnności Kanadyjczyków. W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne wycieczki do Kanady, podczas których zwiedzisz miejscowe winnice, poznasz historię produkcji tamtejszego wina, jego rodzaje i niespotykane nigdzie indziej sposoby wytwarzania, zwiedzisz zabytki i poznasz kanadyjską kulturę. Na miejscu możesz liczyć na najwyższej klasy hotele, wykwintne posiłki i wino, które oczaruje i zaskoczy niejednego konesera, w tym wyjątkowe „wino lodowe”. Podczas podróży towarzyszył Ci będzie polskojęzyczny przewodnik.