INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Tag

Winiarska wycieczka do Meksyku

Winiarska wycieczka do Meksyku

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Z czym kojarzy Ci się Meksyk? Nieokiełznana przyroda, wspaniałe zabytki związanie z prekolumbijskimi kulturami Majów i Azteków, a może wspaniała meksykańska kuchnia? Z naszym biurem podróży Meksyk jest w zasięgu ręki!
Na niekwestionowaną atrakcyjność tego kraju Ameryki Łacińskiej w równym stopniu składa się bogactwo przyrodnicze, historyczne i kulturowe. To tutaj super nowoczesne miasta współistnieją z tradycyjnymi osadami w dżungli zamieszkałymi przez rdzenną ludność indiańską. Wielokulturowość, wspaniała, nieujarzmiona  przyroda i budzące respekt relikty przeszłości stawiają Meksyk w gronie państw, które koniecznie trzeba odwiedzić. Nasze ekskluzywne wycieczki do Meksyku obfitują w niezapomniane atrakcje. Gwarantujemy komfortową podróż, noclegi w hotelach o standardzie ****, wyżywienie w renomowanych restauracjach, wina do posiłków, prywatne, komentowane degustacje win, bilety wstępu w cenie wycieczki, polskojęzycznego przewodnika i wiele więcej! Sprawdź nasze oferty, bo warto!
Wybierz się z nami w wyjątkową podróż do kraju Azteków i Majów. Dni spędzone w Meksyku będą wspaniałą przygodą. Zapierające dech w piersiach miejsca, łączące nowoczesność z tradycją miasta, pyszna kuchnia i… znakomite wina Meksyku – to i jeszcze więcej przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie.
Meksyk nie jest krajem słynącym z produkcji winiarskiej, jednak w tutejszych bodegach powstają świetne wina, o czym przekonasz się bez trudu podczas każdej naszej wycieczki. Zwiedzisz winnice w Dolnej Kalifornii, poznasz procesy produkcji wina, a także historię miejscowego winiarstwa.
Skorzystaj z naszych ofert i poznaj Meksyk z najlepszej strony.