INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Tag

Winiarska wycieczka do Meksyku

Winiarska wycieczka do Meksyku

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Oferta
  specjalna!

  Wyprawa do Meksyku
  7-17 listopada 2021

  Baja California – Tequila – Ciudad de México

  Tajemniczy, fascynujący pod wieloma względami Meksyk. Zachwyca swą zróżnicowaną geografią – są tu zarówno tereny pustynne, jak i bujne lasy, góry oraz kilometry bajkowego wybrzeża kuszącego plażami z drobnym, białym pisakiem – przebogatym dziedzictwem kulturowym, tequilą oraz – od jakiegoś czasu – wyśmienitymi winami, które oczywiście najlepiej smakują tam, gdzie powstają. Całości obrazu dopełniają wspaniałe kolonialne miasta, kolorowe stroje, nastrojowa muzyka
  i różnorodna, ale zawsze smakowita kuchnia. Odkryj z nami tę przepiękną, pełną kontrastów krainę!

Z czym kojarzy Ci się Meksyk? Nieokiełznana przyroda, wspaniałe zabytki związanie z prekolumbijskimi kulturami Majów i Azteków, a może wspaniała meksykańska kuchnia? Z naszym biurem podróży Meksyk jest w zasięgu ręki!
Na niekwestionowaną atrakcyjność tego kraju Ameryki Łacińskiej w równym stopniu składa się bogactwo przyrodnicze, historyczne i kulturowe. To tutaj super nowoczesne miasta współistnieją z tradycyjnymi osadami w dżungli zamieszkałymi przez rdzenną ludność indiańską. Wielokulturowość, wspaniała, nieujarzmiona  przyroda i budzące respekt relikty przeszłości stawiają Meksyk w gronie państw, które koniecznie trzeba odwiedzić. Nasze ekskluzywne wycieczki do Meksyku obfitują w niezapomniane atrakcje. Gwarantujemy komfortową podróż, noclegi w hotelach o standardzie ****, wyżywienie w renomowanych restauracjach, wina do posiłków, prywatne, komentowane degustacje win, bilety wstępu w cenie wycieczki, polskojęzycznego przewodnika i wiele więcej! Sprawdź nasze oferty, bo warto!
Wybierz się z nami w wyjątkową podróż do kraju Azteków i Majów. Dni spędzone w Meksyku będą wspaniałą przygodą. Zapierające dech w piersiach miejsca, łączące nowoczesność z tradycją miasta, pyszna kuchnia i… znakomite wina Meksyku – to i jeszcze więcej przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie.
Meksyk nie jest krajem słynącym z produkcji winiarskiej, jednak w tutejszych bodegach powstają świetne wina, o czym przekonasz się bez trudu podczas każdej naszej wycieczki. Zwiedzisz winnice w Dolnej Kalifornii, poznasz procesy produkcji wina, a także historię miejscowego winiarstwa.
Skorzystaj z naszych ofert i poznaj Meksyk z najlepszej strony.