INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Tag

Kraj: USA

USA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Wyprzedane!
  nowy jork

  Wino i Metropolitan Opera w Nowym Jorku
  7-16 października 2022

  Waszyngton – Filadelfia – Nowy Jork

  Nowy Jork, artystyczna stolica świata, w której działają najważniejsi malarze, muzycy, literaci i kreatorzy mody. Poznaj z nami to niesamowite miasto. Posłuchaj największych śpiewaków w Metropolitan Opera. Poczuj atmosferę Manhattanu i Brooklynu. Przespaceruj się po Broadwayu i zrób zakupy na Piątej Alei. Tylko z nami będziesz miał okazję odwiedzić winnice położone w Pensylwanii. Tym razem wyjazd wzbogacony będzie o pobyt w Waszyngtonie oraz zwiedzanie Filadelfii.

 • Archiwalne

  Wino i opera w Nowym Jorku
  30 września – 9 października 2018

  Toronto – Niagara – Nowy Jork

  Nowy Jork, artystyczna stolica świata, w której działają najważniejsi malarze, muzycy, literaci i kreatorzy mody. Poznaj z nami to niesamowite miasto. Posłuchaj największych śpiewaków w Metropolitan Opera. Poczuj atmosferę Manhattanu i Brooklynu, przespaceruj się po Broadwayu.

USA wycieczki winiarskie

Stany Zjednoczone – dla jednych ziemia obiecana, dla innych kraj tak odległy, że prawie niewyobrażalny, a dla grona koneserów, kraj pochodzenia wina z ogromnym potencjałem. USA jest po Francji, Hiszpanii i Włoszech czwartym krajem na świecie pod względem produkcji wina. Wytwarza się je w każdym stanie od Waszyngtonu po Florydę, jednak amerykańską stolicą winiarstwa jest bez wątpienia Kalifornia. Stąd pochodzi 90% win całych Stanów. To tutaj w 1799 roku otwarto pierwszą komercyjną winnicę i to tu leżą Dolina Napa i Sonoma, a więc amerykańskie zagłębie winnictwa.

Ale USA to także wschodnie wybrzeże, gdzie czekają niezwykłe atrakcje winiarskie i nie tylko! Zwiedzanie Nowego Jorku, Waszyngtonu, Filadelfii, udział w wyjątkowych wydarzeniach, podziwianie majestatycznych zabytków Stanów Zjednoczonych, wyjątkowe miejsca, degustacja win z Pensylwanii, a wszystko w doborowym towarzystwie i wyjątkowych standardach. Czas spędzony w podróży Stanach Zjednoczonych, może okazać się przygodą życia! Na własne oczy zobacz amerykańskie miasta, poczuj ich klimat, poznaj kulturę. Sprawdź nasze oferty!