INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków

Ogrody wina to największa impreza winiarska w południowej Polsce. Jak co roku zapraszamy do Dworu Sieraków na warsztaty, szkolenia i degustacje.
Proponujemy dłuższy weekendowy pobyt poszerzony o uroczystą kolację z winiarzami, dodatkowe degustacje komentowane oraz całodniową wyprawę po kulinarnych i artystycznych zakątkach Ojcowskiego Parku Narodowego, podczas której odwiedzimy zamek w Pieskowej Skale, spróbujemy ojcowskiego pstrąga oraz win z Doliny Prądnika.

Dni wina w Dworze Sieraków

Ogrody Wina i wina Pogórza Ciężkowickiego

 • Cena za wycieczkę: 1450 PLN
 • Termin: 6–9 czerwca 2019
 • Czas trwania: 4 dni

500,00 

W przypadku jednodniowych imprez kwota ta stanowi pełną odpłatność. W przypadku wycieczek trwających więcej niż jeden dzień podana kwota jest kwotą zaliczki, wymaganą do pełnej rezerwacji miejsca na imprezie

Wszystkie miejsca zostały wyprzedane.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ

Plan wycieczki
Gwarantujemy

Plan wycieczki

1
dzień

Kolacja w Dworze Sieraków

Przyjazd do Wieliczki, zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem przejazd do Dworu Sieraków. Kolacja klubowa, którą poprzedzi masterclass prowadzony przez jednego z producentów win z Europy. Powrót do hotelu, nocleg w Wieliczce.

2
dzień

Winnice Pogórza Ciężkowickiego

W tym roku cały poprzedzający Ogrody Wina dzień przeznaczymy na poznawanie win oraz regionalnych smaków w zachodniej części województwa małopolskiego. Odwiedzimy Winnicę Chodorowa oraz położoną nieopodal Tuchowa Winnicę Rodziny Steców. Obiad zjemy w Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej. Znajdziemy też czas by odwiedzić słynącą z konkursu palm wielkanocnych Lipnicę Murowaną i wpisany na listę UNESCO kościółek św. Leonarda. Wieczorem zaprosimy na tradycyjną kolację z udziałem winiarzy w Dworze Sieraków.

3
dzień

Ogrody Wina

Do południa czas na spacer do tężni solnych. Przejazd do Sierakowa. Masterclasses – degustacje komentowane. Wspólny lunch w formie bufetu. Po południu udział w imprezie Ogrody Wina (nieograniczone degustacje ponad stu rodzajów win i alkoholi mocnych, warsztaty, kolacja, koncert oraz tańce). Powrót do hotelu. Nocleg w Wieliczce.

4
dzień

Kopalnia Soli w Wieliczce

Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny (dla chętnych możliwość zwiedzania Kopalni Soli w Wieliczce).

Gwarantujemy

 • Zakwaterowanie: 3 noclegi ze śniadaniami w hotelu 4* w Wieliczce w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą 450 PLN);
 • transfery do Dworu Sieraków (bus dostępny dla gości przez cały czas trwania Ogrodów Wina);
 • 3 kolacje z winem; 2 obiady z winem;
 • wstęp na wszystkie degustacje komentowane podczas Ogrodów Wina (w miarę dostępnych miejsc);
 • wstęp na Ogrody Wina, kieliszek degustacyjny;
 • wycieczkę do winnic Pogórza Ciężkowickiego.

Dodatkowo płatne:

 • dopłata do pokoju jednoosobowego 450 PLN;
 • dopłata do noclegu w Dworze Sieraków 180 PLN za osobę za noc (w ramach dostępnych miejsc).

Wycieczkę prowadzi Wojciech Giebuta

Winem zajmuje się od 1997 roku. Szkolenia z dziedziny wina prowadził między innymi dla Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Śląskiej, Collegium Civitas w Warszawie, Krakowskiej Szkoły Restauratorów oraz na kursach organizowanych przez Klub Domu Wina, z którym na stałe współpracuje.