INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków

Zapraszamy na kolację z nowego cyklu Noce z Winem GOURMET.

Spotkanie poprowadzi Justyna Korn-Suchocka – redaktor magazynu „Czas Wina”.

Kolacja odbędzie się w Restauracji Z Drugiej Strony Lustra (ul. Piłsudskiego 18/2) w Szczecinie.

Zaskoczy Państwa autorskie, dopracowane menu, przygotowane specjalnie na tę kolację przez Iwonę Niemczewską, zdobywczynię tytułu Kobieta Szef Roku 2018 Przewodnika Gault&Millau, oraz gwiazdy nowozelandzkiego terroir: sauvignon blanc i pinot noir z Malborough. Zapowiada się wieczór, którego nie można przeoczyć. Energia, działanie i uśmiech – tak można pokrótce scharakteryzować Iwonę Niemczewską, absolwentkę prestiżowej szkoły Le Cordon Bleu, prawniczkę z wykształcenia. Jej kuchnię cechuje odwaga w kreowaniu i dyscyplina w realizacji.

Kolacja z Kobietą Szefem Roku 2018 Przewodnika Gault&Milleau

Noc wina

  • Cena za wycieczkę: 239 zł od osoby, cena klubowa 190 zł od osoby.
  • Termin: 23 lutego (sobota) 2019, godz. 19.00
  • Czas trwania: 1 dzień

239,00 

W przypadku jednodniowych imprez kwota ta stanowi pełną odpłatność. W przypadku wycieczek trwających więcej niż jeden dzień podana kwota jest kwotą zaliczki, wymaganą do pełnej rezerwacji miejsca na imprezie

ZAREZERWUJ BEZPŁATNIE

Menu oraz wina

Menu oraz wina

Spotkanie poprowadzi Justyna Korn-Suchocka.

Szef redakcji magazynu „Czas Wina”, dziennikarka i edukatorka winiarska, absolwentka WSET Advanced. Autorka kilkudziesięciu artykułów i raportów na temat wina. W magazynie „Czas Wina” prowadzi autorski cykl Slow Food promujący wyjątkowe, często zapomniane produkty i dania. Z miłości do czerwonego wina porzuciła celibat bezmięsnej diety. Entuzjastyczna pilotka wycieczek enoturystycznych po Polsce – na polskie wino zaprasza nawet do Szczecina. Uważa, że każda podróż, nawet ta najkrótsza, to wspaniałe doświadczenie. Prócz wycieczek po winiarskiej Polsce, prowadzi wyjazdy do Słowenii, na Węgry i Morawy.