INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków

 width=500

Zapraszamy na klubową kolację w sopockim Hotelu Rezydent. Podczas wieczoru redaktor Dorota Romanowska wprowadzi Państwa w świat win z Urugwaju, w tym mało w Polsce znanych win z Bodega Garzón. Szef kuchni Restauracji Pasjami przygotuje na tę okazję specjalne menu inspirowane kuchnią południowoamerykańską.

Spotkanie poprowadzi Dorota Romanowska – redaktor magazynu „Czas Wina”.

 

Nowe wina z Urugwaju w Sopocie

Noc wina

 • Cena za wycieczkę: 169 zł od osoby, cena klubowa 140 zł od osoby.
 • Termin: 28 marca (czwartek) 2019, godz. 19.00
 • Czas trwania: 1 dzień

169,00 

W przypadku jednodniowych imprez kwota ta stanowi pełną odpłatność. W przypadku wycieczek trwających więcej niż jeden dzień podana kwota jest kwotą zaliczki, wymaganą do pełnej rezerwacji miejsca na imprezie

Wszystkie miejsca zostały wyprzedane.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ

Menu oraz wina
Restauracja Pasjami

Menu oraz wina

Restauracja Pasjami

Restauracja „Pasjami…” to absolutna dystynkcja oraz wieczory pełne finezyjnych kulinariów. Piękne wnętrza i stylowe aranżacje dostarczają wrażeń, które doskonale komponują się z estetyką potraw. W restauracji dominują jasne, pastelowe tonacje, które w słońcu wpadającym przez szklany sufit nadają wnętrzom ciepłej, przyjaznej aury. Po zmroku oświetlona dwunastoma lampami projektu Patricii Urguiola zmienia swój charakter w nastrojowy i liryczny…

Spotkanie poprowadzi Dorota Romanowska.

Z wykształcenia iberystka, redaktorka magazynu „Czas Wina”, posiadaczka międzynarodowego tytułu WSET Level 3, pilot wycieczek enoturystycznych z wieloletnim doświadczeniem. Szczególnie interesują ją kultura, historia i winiarstwo Półwyspu Iberyjskiego, Ameryki Łacińskiej oraz Włoch, które uważa za najpiękniejszy kraj na świecie.

Możesz lubić także…

 • Archiwalne

  Kolacja z baklawą w Ustroniu
  22 marca (piątek) 2019, godz. 19.00

  Noc wina

  Zapraszamy na kolację klubową połączoną z degustacją win izraelskich.

 • Archiwalne

  Weekend z Teatrem w Krakowie
  22–24 marca 2019

  Kraków – Dwór Sieraków

  Kraków to miasto z teatrem związane niemal od zawsze. Działa tu jedna z najsłynniejszych scen w Polsce – Narodowy Stary Teatr. Podczas dwóch dni spróbujemy spojrzeć na to niepowtarzalne miasto z perspektywy ludzi teatru – zarówno tych, którzy żyli tu i tworzyli przed laty, jak i kreujących polską scenę obecnie.

 • Last minute!Ostatnie
  miejsca!

  Na szlaku primitivo
  26 kwietnia – 3 maja 2019

  Apulia i Bazylikata

  Południowe Włochy to królestwo smaków: pełnych słońca win, najlepszej na świecie mozzarelli, delikatnej oliwy i dojrzałych pomidorów. Apulia i Bazylikata oferują także wiele zaskakujących urodą miejsc. Towarzyszyć nam będzie oczywiście primitivo – najsłodsze wśród wytrawnych win świata!

 • Hiszpańska noc w Zamościu
  13 kwietnia (sobota) 2019, godz. 19.00

  Noc wina

  Zapraszamy na kolację klubową połączoną z degustacją win hiszpańskich.