INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Wyjazdy Operowe

Zapraszamy na wyjazdy do najważniejszych teatrów operowych świata

oferty last minute - first minute

najblizsze noce z winem

najnowsza relacja z podróży

Śladami Pucciniego w Toskanii

Z Klubem Domu Wina Toskanię zazwyczaj odwiedzamy wiosną lub jesienią z jednym wszakże wyjątkiem, kiedy to niezrażeni lejącym się z nieba żarem decydujemy się posłuchać oper Giacoma Pucciniego letnią porą podczas trwającego wówczas festiwalu nad ukochanym przez maestra jeziorem Massaciuccoli.
Read More

proponowane wyjazdy winiarskie

 • Wycieczka objazdowa do Doliny Loary

  Wina i zamki Doliny Loary – dodatkowy termin
  22-27 maja 2023

  Montrésor - Chambord - Chenonceau - Saumur

  W Dolinie Loary w każdej mijanej miejscowości jest zamek. Jeden niewielki, wybudowany zaledwie sto lat temu, gdzie indziej wielki i potężny, pamiętający czasy średniowieczne. W tych mniejszych mieszkali baronowie lub drobna arystokracja, w tych najsłynniejszych królowie i książęta. Każdy ma swoją historię i niepowtarzalny urok. Te kamienne rezydencje otaczają najpiękniejsze parki i ogrody we Francji. Pomiędzy nimi wije się Loara i jej dopływy. Wzdłuż ich brzegów ciągną się winnice, w których rodzą się jedne z najciekawszych win Francji podzielone na ponad czterdzieści różnych apelacji. Zapraszamy na podróż do krainy zamków, ogrodów i naprawdę wyjątkowych win.

  6 780,00 
 • Wino i tango między oceanami

  Tango i wino między oceanami
  8-23 lutego 2023

  Chile – Argentyna – Urugwaj – Iguazú

  Zapraszamy w fascynującą podróż po trzech krajach Ameryki Południowej szlakiem znakomitych win. Odwiedzimy winiarnie i winnice Chile; wśród nich będzie unikalna, położona na zupełnym odludziu La Palmería, gdzie winorośl dzieli przestrzeń z wiekowymi endemicznymi palmami. Przeprawimy się przez niebotyczne Andy do Mendozy, aby na miejscu spróbować genialnie skoncentrowanych i soczystych malbeków, a w Urugwaju jedynych w swoim rodzaju win z odmiany tannat.

  7 825,00 
 • Winnice Dolnego Śląska
  11-14 sierpnia 2022

  Wzgórza Trzebnickie i Świdnica

  Dolny Śląsk, to jeden z najciekawszych i najbardziej różnorodnych regionów turystycznych w Polsce. Także, a może przede wszystkim pod kontem enologicznym. Niezwykle dynamicznie rozwijające się winiarnie, pięknie położne winnice oraz fantastyczni, pełni pasji ludzie tworzący wino to wystarczający powód aby wybrać się na wycieczkę do winnic położonych wokół Wrocławia. Dodatkową atrakcją wyjazdu będzie możliwość wspólnego zwiedzania pięknych miasteczek oraz słynnych zabytków takich jak wpisany na listą UNESCO kościół pokoju w Świdnicy, czy największy na świecie barokowy klasztor w Lubiążu.

  Archiwalne
  3 950,00