INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

OFERTY DLA FIRM

oferty dla firm

selfie z winem
ENOEVENTY – świeże spojrzenie na Twoje imprezy firmowe

Wine Service, lider polskiej enoturystyki, przedstawia nowe pomysły na imprezy firmowe dla klientów biznesowych. Nasza oferta B2B skierowana jest do firm, które szukają niebanalnych pomysłów na organizację eventów. Niezwykłe projekty, kreatywne podejście do każdego programu i nieustępliwość w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań – to nasze atuty.
Jesteśmy ekspertami od win, a świat wina jest naszym światem. Od kilkunastu lat z powodzeniem organizujemy wycieczki do najsłynniejszych regionów winiarskich świata oraz przekazujemy wiedzę winiarską podczas degustacji, szkoleń i spotkań z winem.
Wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację ciekawych i zaskakujących programów z winiarskim motywem przewodnim. Specjaliści obecni podczas eventów chętnie dzielą się wiedzą, a ich eventowo-podróżniczy entuzjazm udziela się wszystkim.
Niezależnie czy organizujemy podstawowe szkolenie z win, czy aktywną wyprawę do Ameryki Południowej w organizację wkładamy całe serce. Sprawdzone miejsca, które możemy polecić z czystym sumieniem, zaprzyjaźnieni winiarze i lokalni współpracownicy również są gwarancją jakości.

Katarzyna Mączka / tel: +48 691 861 009 / e-mail: k.maczka@wine-service.pl

Nasze propozycje:

Enosesja

Czas trwania: 2 – 3 godziny

Masz ograniczony czas i chcesz zorganizować wyjątkową atrakcję? Szukasz alternatywy dla kolejnej kolacji firmowej? Szukasz pomysłu na urozmaicenie firmowego eventu czy konferencji?

Zaproś naszego specjalistę i zaproponuj gościom ekscytującą przygodę ze smakami wina. Proponujemy degustację win z konkretnych regionów, nawet tych najbardziej odległych. Masz kontrahentów za granicą? Chcesz zaprezentować pracownikom część ich kultury? Przygotujemy dla Ciebie degustacje win z Hiszpanii, Francji, Niemiec czy nawet Nowej Zelandii. Twoi pracownicy są gotowi na prawdziwe emocje? Degustacja wódki Dwór Sieraków zaspokoi ich apetyt na intensywne doznania.

degustacja wina w piwnicy

Enoforum

Czas trwania: 1 dzień

Wypad na szybkie firmowe śniadanie z szampanem w Paryżu? Brzmi jak fanaberia?
A może rajd między polskimi winnicami? Chętnie zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły.

Spędź wraz z zespołem cały dzień w towarzystwie naszego specjalisty, który poprowadzi dla Twojej firmy degustację, dobierze wina do firmowego lunchu, czy oprowadzi po winnych zakątkach Polski, a nawet Europy. Dzień z winem może przybrać różne formy, wszystko zależy od Twoich preferencji. Proponujemy bardziej formalne jednodniowe szkolenia, wycieczki po Polsce, a także pełne wrażeń jednodniowe wycieczki za granicę. Będziesz zaskoczony, jak wiele może się wydarzyć jednego dnia.

toast winem

Enoincentive

Czas trwania: od 2 dni

Pokaz tanga w patagońskiej winnicy? Zależy Ci na wyjeździe z klasą w ciekawe rejony świata? Chcesz nagrodzić swoich pracowników lub partnerów za owocną współpracę? Wine Service przygotuje dla Ciebie wyjazd, którego motywem głównym będzie wino!

Opieka doświadczonego pilota-specjalisty winiarskiego, pozwoli całemu zespołowi cieszyć się podróżą i rozkoszować się najlepszymi winami. Nasze wieloletnie doświadczenie w podróżach indywidualnych pozwoli na dobranie odpowiedniego programu do Twoich oczekiwań. Dysponujesz krótszym czasem i mniejszym budżetem? Co powiesz na degustacje słodkiego Tokaju, a następnie kąpiel w gorących źródłach? Wyjazd incentive z Wine Service to niezaprzeczalnie połączenie przyjemnego z ekscytującym.

spotkanie przy winie