INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Promocja dla nowych klientów

promocja dla nowych klientów

Podróżuj z nami i zyskaj 1600 zł!

Wybierz się po raz pierwszy na winiarską wyprawę trwającą siedem dni lub dłużej, a otrzymasz w powitalnym prezencie darmowy udział w trzydniowym kursie winiarskim o wartości 1600 zł!

Regulamin promocji

  1. Promocja skierowana jest do nowych klientów Wine-Service, czyli osób, które nigdy nie uczestniczyły w imprezie turystycznej organizowanej przez Wine-Service. Za imprezę turystyczną uznaje się wydarzenie trwające minimum jedną pełną dobę.
  2. Aby skorzystać z promocji i stać się jej beneficjentem należy zgłosić się na jedną z imprez turystycznych organizowanych przez Wine-Service, która trwa siedem dni lub dłużej.
  3. Przez zgłoszenie rozumie się podpisanie Umowy Zgłoszenia oraz wpłatę stosownej zaliczki, której wysokość oraz termin wpłaty określone są w warunkach uczestnictwa konkretnej imprezy.
  4. W ramach promocji każdy beneficjent otrzymuje możliwość darmowego uczestnictwa w dowolnie wybranym 3-dniowym kursie winiarskim dostępnym w ofercie Wine-Service. Szczegóły imprez oraz zakres podstawowych świadczeń znajdują się pod linkiem. W ramach kursu organizator zapewnia między innymi: 18 godzin zajęć i warsztatów, dwie czterodaniowe kolacje z winem, dwa noclegi w standardzie 4*, lunch oraz materiały szkoleniowe.
  5. Nagroda przyznawana jest według przelicznika – 1 wykupione miejsce na wyciecze = 1 darmowe miejsce na kursie.
  6. Nie ma obowiązku, aby w kursie uczestniczyła ta sama osoba co w wykupionej wycieczce.
  7. W przypadku wycofania się z uczestnictwa w wykupionej wycieczce po zrealizowaniu nagrody w postaci darmowego uczestnictwa w kursie kwota zwróconej zaliczki zostanie pomniejszona o koszty związane z uczestnictwem beneficjenta w imprezie oraz potrącenia kosztów określonych szczegółowo w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej.
  8. Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku, co oznacza że do tego momentu należy dokonać wpłaty zaliczki na wyjazd oraz wykorzystać nagrodę w postaci darmowego uczestnictwa w kursie.