Oferty Archiwalne

Wyjazdy winiarskie
czerwiec 2024

Gruzja – kraj, w którym narodziło się wino

9 dni
2024

Wycieczki winiarskie do Gruzji

Podróże enoturystyczne do Gruzji

Gruzja to kraj o niezwykłej historii, bogatej kulturze i zapierających dech w piersiach widokach. Zapraszamy Cię na niezapomniane wycieczki winiarskie do Gruzji, które są prawdziwą ucztą dla zmysłów. Uznawana za kolebkę wina, z tradycjami wytwarzania tego szlachetnego trunku sięgającymi ponad 8000 lat wstecz, Gruzja oferuje niezwykłe połączenie zabytków, malowniczych krajobrazów i oczywiście, doskonałych win.

Odkryj najlepsze wina Gruzji

Podczas wizyty w Gruzji, degustacja wina to coś, czego absolutnie nie sposób sobie odmówić. To doskonała okazja na to, by spróbować miejscowego wina, takiego jak słynne Saperavi czy aromatyczne Rkatsiteli, które zachwycą nawet najbardziej wymagających koneserów. Winiarnie i tradycyjne „marani” (winnice) oferują nie tylko degustacje, ale również pokazują tradycyjne metody wytwarzania wina w glinianych naczyniach zwanych kwevri. Wizyta w Gruzji to również doskonała okazja na kameralny obiad w tradycyjnej restauracji i spróbowanie potraw kuchni narodowej przy akompaniamencie muzyki i tańców gruzińskich.

Piękno zabytków i innych zwiedzanych obiektów

Wycieczki winiarskie do Gruzji to nie tylko wino. Odkryj zakątki kraju pełne zabytków wpisanych na listę UNESCO, jak chociażby starożytne miasto Mtskheta, które jest miejscem koronacji i pochówku gruzińskich królów. Zwiedzanie Batumi z jego bajecznymi wodospadami i egzotyczną roślinnością, przejazd kolejką linową nad zakaukaskie góry, czy spacer po romantycznych uliczkach Tbilisi to tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie w Gruzji. Zobaczysz tam też piękno wodospadów i innych cudów natury, które od wieków inspirują Gruzinów.

Doskonałość w każdym kieliszku

Każda podróż winiarska do Gruzji to wycieczka przez bogactwo smaków i aromatów, które oferuje ten wyjątkowy kraj. Po dniu pełnym zwiedzania i degustacji, relaks w jednej z tradycyjnych restauracji przy kolacji, na której nie zabraknie najlepszych gruzińskich win, sprawi, że każdy wieczór będzie wyjątkowy.

Gruzja czeka, by się Tobą zaopiekować – od zakwaterowania w przytulnych hotelach, poprzez wyżywienie pełne gruzińskich specjałów, aż po opiekę doświadczonego pilota, który odkryje przed Tobą sekrety kraju. Niezależnie, czy jesteś miłośnikiem wina, historii, czy po prostu pięknych widoków, Gruzja oferuje coś wyjątkowego. Zapraszamy do odkrycia jej uroków na własnej skórze.

Zapewniamy opiekę pilota z doświadczeniem, który pokaże Ci najpiękniejsze zakątki Gruzji i wnętrza najciekawszych winiarni w tym pięknym zakątku świata. W planie naszych wycieczek uwzględniamy degustację takich win, jak: Saperavi, Rkatsiteli, Mtsvane, Tsinadali, Kindzamaruli i innych. Wycieczki z naszym biurem podróży to także zakwaterowanie w luksusowych hotelach i starannie dopracowany plan wycieczki, który pokochasz. Skorzystaj już dziś z naszej wyjątkowej oferty i zapewnij sobie wymarzone wakacje!

Zapisz się do
naszego newslettera!