INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

kursy winiarskie

Na winie trzeba i warto się znać. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z nim pokazało, że zdobywanie wiedzy enologicznej może być nie tylko nauką, ale i prawdziwą przyjemnością. Organizowane przez nas szkolenia i warsztaty kierujemy zarówno do hobbystów, jak i osób zawodowo związanych z winem.

Każde przeprowadzone przez nas szkolenie uczy czerpania jak największej przyjemności z degustacji. Krok po kroku uczestnicy kursu wprowadzani są w bogaty świat wina, zdobywając bezcenną wiedzę na temat produkcji trunku, szczepów winogron, metod degustacji i klasyfikacji, doboru wina do potraw, oraz wielu innych aspektów, które w swojej pracy wykorzystuje sommelier.

Przygotowany na najbliższy rok szeroki wybór kursów pozwoli każdemu znaleźć okazję, aby nie tylko poszerzyć swoją winiarską wiedzę, ale również przyjemnie i kreatywnie spędzić czas.

Oferta skierowana jest do wszystkich winoznawców na każdym poziomie wiedzy. W świecie wina istnieje jeszcze mnóstwo nieodkrytych obszarów, dlatego szkolenie nowych miłośników sztuki sommelierskiej stanowi dla nas misję, aby rozsławiać tę niesamowitą dziedzinę jaką jest enologia.  

Kurs sommelierski przeprowadzamy zazwyczaj w Dworze Sieraków. Jest to niezwykłe miejsce z winną tradycją, w którym w ciągu roku odbywa się wiele wydarzeń winiarskich.

Zajęcia prowadzą redaktorzy magazynu „Czas Wina” – sommelierzy, wykładowcy akademiccy oraz jurorzy międzynarodowych konkursów winiarskich.

Terminy zajęć znajdują się w szczegółach każdej oferty. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.