INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków

Serdecznie zapraszamy do Restauracji Browar Przystań na wieczór ze słoweńskimi winami z winnicy Vinska Klet „Goriška Brda”. Podczas kolacji będzie możliwość spróbowania win z oferty Klubu Domu Wina, m. in. medalowych win Quercus Sauvignon Blanc, Bagueri Cabernet Sauvignon, Bagueri Merlot, a także Bagueri Rebula mogącego poszczycić się aż 97 punktami przyznanymi przez magazyn „Decanter”. Wieczór poprowadzi Wojciech Giebuta – dziennikarz winiarski magazynu „Czas Wina” i manager w firmie Wine Service organizującej wyjazdy enoturystyczne po całym świecie.

Słoweńskie impresje – Noc wina w Katowicach

Noc wina

 • Cena za wycieczkę: 169 zł od osoby, cena klubowa 140 zł od osoby.
 • Termin: 8 maja (środa), godz. 19.00
 • Czas trwania: 1 dzień
Menu degustacyjne oraz wina

Menu degustacyjne oraz wina

Spotkanie poprowadzi Wojciech Giebuta

Winem zajmuje się od 1997 roku. Szkolenia z dziedziny wina prowadził między innymi dla Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Śląskiej, Collegium Civitas w Warszawie, Krakowskiej Szkoły Restauratorów oraz na kursach organizowanych przez Klub Domu Wina, z którym na stałe współpracuje.

Możesz lubić także…

 • Archiwalne

  Kolacja na Dobczyckim Zamku
  19 lipca (piątek) 2019, godz. 19.00

  Noc wina

  Zapraszamy na nocne zwiedzanie połączone z uroczystą kolacją w stylu Slow Food i degustacją węgierskich win.

 • Archiwalne

  Słynne wina Europy w najlepszej restauracji Trójmiasta
  17 maja (piątek), godz. 19.00

  Noc wina

  Tym razem zapraszamy Państwa do Gdańska, do jednej z najlepszych restauracji w Trójmieście, gdzie szefuje Paweł Stawicki – zdobywca tytułu Szefa Jutra Żółtego Przewodnika Gault&Millau, który w 2019 roku wyróżnił restaurację Mercato aż trzema czapkami.