Ameryka Południowa

W naszej ofercie znajdziesz jedyne w swoim rodzaju wyprawy na ten odległy kontynent. Odkrywaj z nami niezwykłe kraje i najbardziej zadziwiające miejsca Ameryki Południowej! Zabierzemy Cię w luksusową, niezwykłą podróż, która dostarczy Ci moc wrażeń i pozostawi niezatarte wspomnienia.

Oferty archiwalne

Wyjazdy winiarskie
styczeń 2020

Szlakiem kawy, czekolady i wina przez Amerykę Południową

16 dni
2020
Wyjazdy winiarskie
listopad 2019

Szlakiem kawy, czekolady i wina przez Amerykę Południową

16 dni
2019

Relacje z podróży

Tango, carménère, asado, malbec, yerba mate, tennat, empanadas… A cóż to wszystko znaczy? 1 marca ruszyliśmy do Ameryki Południowej, aby rozwiać wątpliwości dotyczące kultury winiarskiej tego kontynentu.
Boliwia rzadko wywołuje skojarzenie z uprawą winorośli. Wspomnienia turystów, którym dane było odwiedzić ten odległy, w znacznej części andyjski kraj, przywołują raczej najwyżej położoną stolicę świata La Paz, kukurydzę, kawę czy nieprawdopodobnie kolorowe wyroby miejscowego rękodzieła.
O tym, że w Brazylii robią wina wiadomo nie od dziś. Może niekoniecznie wszyscy tę wiedzę posiadają, ale spora część zainteresowanych tematem, na pewno.
Ameryka Południowa ciągle zaskakuje nowinkami i osobliwościami. Wynika to przede wszystkim z wyjątkowości każdej grupy, ale także wielu prowokowanych przez nas wydarzeń.
Gdy po kilku dniach pobytu w Buenos Aires przyleciałem do Salty, Argentyna zmieniła swoje oblicze. Był 5 listopada. W Buenos było ciepło – wiosna w pełni, ponad dwadzieścia stopni, świeciło słońce. Sądziłem, że cieplej o tej porze roku w tym kraju nie będzie. A w Salcie słupek rtęci dotknął 38°C!

Ameryka Południowa wciąż dla wielu z nas stanowi tajemnicę. To na tym kontynencie dwudziesty pierwszy wiek łączy się nierozerwalnie z reliktami przeszłości, a nowoczesne miasta sąsiadują z dziką i nieodkrytą dżunglą. W naszej ofercie znajdziesz jedyne w swoim rodzaju wyprawy na ten odległy kontynent. Odkrywaj z nami niezwykłe kraje i najbardziej zadziwiające miejsca Ameryki Południowej! Zabierzemy Cię w luksusową, niezwykłą podróż, która dostarczy Ci moc wrażeń i pozostawi niezatarte wspomnienia. Podczas naszych eskapad możesz przeżyć wiele niesamowitych przygód, będziesz kroczyć po równiku, skosztujesz zaskakujących potraw, czy staniesz oko w oko z czynnym wulkanem! W Ameryce Południowej czekają na Ciebie atrakcje, jakich nie zaznasz w żadnym innym zakątku świata.

Naszym podróżom niezmiennie towarzyszyć będzie wyjątkowe, miejscowe wino. Ponadto zabierzemy Cię w świat nowoczesnych, urugwajskich winnic, a także tradycyjnych kolumbijskich plantacji kawy.

Wybierz się z nami na wyjątkowy wyjazd do Ameryki Południowej  i przeżyj niezapomnianą przygodę! Odwiedzone z nami państwa tego fascynującego kontynentu na zawsze zostaną w pamięci, gościnność napotkanych osób wywoła miłe wspomnienia, a odkryty smak miejscowych win odmieni Twoje postrzeganie południowoamerykańskiego winiarstwa.

Bachus pod Andami

Imię *
Nazwisko *
Numer telefonu *
Adres email *
Adres *
Ilość osób chętnych na wyjazd *
Dodatkowe uwagi