Ameryka Południowa

W naszej ofercie znajdziesz jedyne w swoim rodzaju wyprawy na ten odległy kontynent. Odkrywaj z nami niezwykłe kraje i najbardziej zadziwiające miejsca Ameryki Południowej! Zabierzemy Cię w luksusową, niezwykłą podróż, która dostarczy Ci moc wrażeń i pozostawi niezatarte wspomnienia.

Oferty archiwalne

Wyjazdy winiarskie
luty 2024

Tango i wino między oceanami

16 dni
2024
Wyjazdy winiarskie
listopad 2022

Argentyna – z północy na południe

16 dni
2022
Wyjazdy winiarskie
listopad 2019

Szlakiem kawy, czekolady i wina przez Amerykę Południową

16 dni
2019

Relacje z podróży

Obfitująca w piękne miejsca, znakomite wina i fascynujące krajobrazy podróż, która na stałe wpisała się w grafik naszych wyjazdów. Od wielu już lat kolejne grupy członków Klubu Domu Wina ochoczo ruszają w długą drogę, by na własne oczy zobaczyć winnice Chile, skosztować malbeka ciesząc się widokiem na niebotyczne Andy, zrozumieć, co takiego tannat widzi w Urugwaju, że daje tam tak znakomite wina czy poczuć magię tanga w Buenos Aires, której próżno szukać w innych zakątkach świata.
To, że Meksyk jest bajkowo kolorowy, pełen zabytków, zniewalających krajobrazów i smakowitości, wie każdy, kogo chociaż trochę interesuje kultura Ameryki Środkowej.
O tym, że w Brazylii robią wina wiadomo nie od dziś. Może niekoniecznie wszyscy tę wiedzę posiadają, ale spora część zainteresowanych tematem, na pewno.
Ameryka Południowa ciągle zaskakuje nowinkami i osobliwościami. Wynika to przede wszystkim z wyjątkowości każdej grupy, ale także wielu prowokowanych przez nas wydarzeń.

Podróże winiarskie do Ameryki Południowej

Ameryka Południowa wciąż dla wielu z nas stanowi tajemnicę. To na tym kontynencie dwudziesty pierwszy wiek łączy się nierozerwalnie z reliktami przeszłości, a nowoczesne miasta sąsiadują z dziką i nieodkrytą dżunglą. W naszej ofercie znajdziesz jedyne w swoim rodzaju wyprawy na ten odległy kontynent. Odkrywaj z nami niezwykłe kraje i najbardziej zadziwiające miejsca Ameryki Południowej! Zabierzemy Cię w luksusową, niezwykłą podróż, która dostarczy Ci moc wrażeń i pozostawi niezatarte wspomnienia. Podczas naszych eskapad możesz przeżyć wiele niesamowitych przygód, będziesz kroczyć po równiku, skosztujesz zaskakujących potraw, czy staniesz oko w oko z czynnym wulkanem! W Ameryce Południowej czekają na Ciebie atrakcje, jakich nie zaznasz w żadnym innym zakątku świata.

Naszym podróżom niezmiennie towarzyszyć będzie wyjątkowe, miejscowe wino. Ponadto zabierzemy Cię w świat nowoczesnych, urugwajskich winnic, a także tradycyjnych kolumbijskich plantacji kawy.

Wybierz się z nami na wyjątkowy wyjazd do Ameryki Południowej  i przeżyj niezapomnianą przygodę! Odwiedzone z nami państwa tego fascynującego kontynentu na zawsze zostaną w pamięci, gościnność napotkanych osób wywoła miłe wspomnienia, a odkryty smak miejscowych win odmieni Twoje postrzeganie południowoamerykańskiego winiarstwa.

Zapisz się do
naszego newslettera!