INFOLINIA 722 100 224 wycieczka@wine-service.plWine Service Sp. z o.o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Wyjazdy Operowe

Zapraszamy na wyjazdy do najważniejszych teatrów operowych świata

oferty last minute - first minute

najblizsze noce z winem

najnowsza relacja z podróży

Wszystkie kolory Mezzogiorno

Ten wyjazd był wyjątkowy pod wieloma względami. Do jego wyjątkowości przyczyniło się już samo to, że pomimo covidowego zamieszania jednak doszedł do skutku. Ponadto niebywale wysokie, nawet jak na Apulię w czerwcu, temperatury. Nie dało się także przeoczyć niewielkiej liczby turystów czy braku tłoku w barach i restauracjach; zdarzało się, że niektóre miejsca mieliśmy tylko...
Read More

proponowane wyjazdy winiarskie

 • Festiwal operowy w Salzburgu
  10-13 sierpnia 2022

  Mozart, opera i czekoladki

  Salzburg, z barokową starówką, rodzinnym domem Mozarta i zasłużonym miejscem na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, jest jednym z najważniejszych punktów na Europejskim szlaku muzycznym. Odbywający się od 1920 roku Festiwal Salzburski uznawany jest za największą i najważniejszą imprezę poświęconą muzyce i teatrowi. Co roku melomani z całego świata oglądają transmisje operowych premier z festiwalowych teatrów i sal koncertowych. Wycieczka, na którą zapraszamy w lecie, umożliwi usłyszenie na żywo najważniejszych śpiewaków operowych świata oraz towarzyszących im Filharmoników Wiedeńskich. To także jedyna okazja, by poczuć niezapomnianą atmosferę Salzburskiego Festiwalu i stać się jego częścią.

  2 650,00 
 • Zrozumieć Francję. Kurs w Dworze Sieraków.
  4-6 marca 2022

  Kurs dla średniozaawansowanych

  Francja uważana jest za kolebkę nowożytnego winiarstwa, chociaż jest na świecie wiele miejsc, w których uprawę winorośli rozpoczęto o wiele wcześniej niż nad Loarą i Rodanem. Ale to przede wszystkim galijskim winiarzom zawdzięczamy to, co odnajdujemy dziś w butelkach win z całego świata. To z Francji pochodzą najważniejsze odmiany winorośli oraz typy win, które można lubić bardziej lub mniej – ale na pewno warto wiedzieć o nich więcej. Jak najwięcej! Zapraszamy na weekendowy kurs, podczas którego przybliżymy Państwu regiony winiarskie Francji, ze szczególnym uwzględnieniem najważniejszych z nich czyli Bordeaux i Burgundii. Kurs będzie okazją do porównawczej degustacji szampanów oraz do skosztowania win w klasie grand cru i grand cru classé.

  Oferta
  specjalna!
  1 450,00 
 • obwarzanek krakowski

  Weekend ze smakiem w Krakowie
  22-24 lipca 2022

  Podróż przez kulinarne zakątki miasta.

  Zapraszamy na spotkanie z tradycją kulinarną Krakowa. Tą wywodzącą się ze średniowiecza, kiedy to w okolicach dzisiejszego lotniska Balice uprawiano z sukcesem figi i karczochy, pobliskie wzgórze Tynieckie porastała winorośl, a bogate mieszczaństwo raczyło się konfetami. Także tą dziewiętnastowieczną – pierwszych lokali z handelkiem, rezusów, kawiarni i restauracji. Nie zabraknie też najnowszych smaków i trendów z kulinarnej mapy miasta. O krakowskich smakach opowiedzą nam dziennikarze kulinarni, pasjonaci historii Krakowa i slowfoodowych tradycji. Nie zabraknie tradycji winiarskiej starego i nowego Krakowa – węgrzynów, lokalnych win i piw.

  1 990,00